Přírodní léky na sexuální potíže

Petržel má tedy celkově pozitivní vliv na krevní oběh
Petržel (zdroj: samphotostock.cz)

Sex je nedílnou součástí každého fungujícího vztahu. Pokud tedy v ložnici něco neklape, může to mít neblahý vliv na život obou partnerů. Ti ale mohou vyzkoušet účinná přírodní afrodiziaka.

Přírodní afrodiziaka mohou fungovat i v 21. století

Přírodní afrodiziaka jsou známá po celém světě. Už zástupci starých kultur věděli, že pokud jsou nějaké potíže na loži milenců či novomanželů, mohou sáhnout po pomocnících z přírodního světa. V současné době se sice na Západě řeší problémy v ložnici často syntetickými léčivy a navíc existují různé „zázračné“ pilulky, o jejichž účincích lze ovšem polemizovat. Stále lze ale ještě vyzkoušet přírodní léky na potíže v ložnici, které mohou pomoci.

Přírodní afrodiziaka, která najdete běžně v kuchyni

Máte-li doma petržel, vězte, že tato oblíbená kuchyňská ingredience zvyšuje prokrvení pohlavních orgánů, takže může zabrat i při potížích v ložnici. Ovšem pozor! Ve větším množství by petržel neměly používat těhotné a kojící ženy. Může totiž např. vyvolat potrat. Vyzkoušet lze ale i další běžné kuchyňské ingredience. Sáhnout je možné např. po celeru nebo hřebíčku. Do souvislosti s lepší sexuální potencí navíc bývají dávány i vlašské ořechy.

Vsaďte na kotvičník zemní!

Afrodiziakální účinky jsou často přisuzovány kotvičníku zemnímu, jenž je dokonce považován za rostlinu, která má jedny z nejlepších účinků na sexuální život vůbec. Ne nadarmo je tedy označována za rostlinné afrodiziakum. Kotvičník zemní by měl zvyšovat hladinu pohlavních hormonů, tzn. testosteronu u mužů a estrogenu u žen. Pozitivně tedy působí na pohlavní život a někdy se dokonce uvádí i jeho kladný vliv na problémy s reprodukcí.

Exotické přírodní léky na sexuální potíže

Sexuální problémy neřešili a neřeší pouze lidé na Západě. Proto existuje mnoho přírodních afrodiziak, jež jsou populární v jiných kulturách. Tak například jasmín je součástí tradiční čínské medicíny, kde je ceněn nejen pro svůj kladný vliv na psychiku, ale také pro zvyšování sexuální touhy. V Asii je rovněž používána ašvaganda neboli vitánie snodárná, a to muži i ženami při sexuálních poruchách či jako afrodiziakum. Rovněž se o ní říká, že pomáhá při neplodnosti.

Další přírodní léky na sexuální potíže pocházejí z Jižní Ameriky. Na mysli máme např. guaranu neboli paulinii nápojnou, která je u mnoha místních Indiánů oblíbeným afrodiziakem. Stejně je ovšem ceněna řeřicha peruánská neboli maca. Kuželovitá bulva nachází uplatnění při potížích s impotencí či frigiditou, ale zároveň disponuje afrodiziakálními účinky. Vyzkoušet ostatně můžete i ananas, neboť i toto běžně dostupné tropické ovoce může pomoci při potížích v ložnici.

Sdílet příspěvek:

Ořechovka (recept) – pročišťuje žaludek, játra a krev

Oleje, masti a tinktury
27/06/2019 Katerina 0
Na sv. Jana si pravidelně nakládáme zelené ořechy na ořechový likér (ořechovicu nebo ořechovku). Ořechovka pročišťuje žaludek, játra a krev, odstraňuje slabost žaludku a upravuje prostředí střev  Připravíme si: natrhané zelené ořechy (asi 30 ořechů)vodu [...]

Diskuze k článku

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*