Cerstvakava.cz: kvalitní káva a pestrý sortiment příslušenství

E-Shop Cerstvakava.cz

Čerstvá káva je obchod pro všechny milovníky tohoto lahodného nápoje. Pokud se mezi ně také počítáte, přečtěte si, proč nakoupit právě zde.  

O e-shopu Cerstvakava.cz

Značka Čerstvá káva existuje už od roku 2007. V současné době se jedná o jednoho z největších prodejců zrnkové a značkové kávy, a to z různých kontinentů (Jižní Amerika, Afrika, Asie). Pořídit si lze pražené arabiky a espressa z lokální pražírny, která nejenže skvěle chutnají, ale také nádherně voní. V e-shopu Cerstvakava.cz si milovníci toho nápoje mohou pořídit rovněž pestrý sortiment příslušenství, které je k přípravě kvalitní kávy nepostradatelné.

Proč nakupovat na Cerstvakava.cz

Na Cerstvakava.cz si můžete vybrat z obrovského množství kvalitní čerstvé kávy. Dáváte-li přednost značkovým produktům, objednat si lze desítky druhů od takových výrobců jako Segafredo, Lavazza, Dallmayr nebo Illy. O jejich výtečné chuti jsme se přesvědčili nejen my, ale také nakupující. Tento internetový obchod ostatně doporučuje 99 % zákazníků, kteří si společně s kávou objednávají rovněž příslušenství, tedy např. elektrické, ruční a kavárenské mlýnky, automatické a pákové kávovary anebo pressovače (drippery apod.).

Pořídit si je možné i další zboží jako např. hrnky, sklenice, vakuové dózy, konvice, konvičky, ale třeba také sušenky, cukry anebo cibetkovou kávu, která patří ke skutečně nezvyklým gurmánským zážitkům. Můžete si tedy snadno a rychle pořídit kompletní sortiment pro přípravu kávy. Nákup je přitom možné učinit nejen v e-shopu Cerstvakava.cz, ale také ve třech kamenných prodejnách, které najdete v Praze, a to na Novém Městě, ve Strašnicích a v Holešovicích.

Tipy na zajímavé produkty

  • Zrnková káva Brazílie Santos. Výtečná káva i pro ty, kteří s tímto nápojem doposud nemají mnoho zkušeností. 100% arabika z Brazílie, jež není hořká ani kyselá, zaujme už prvním douškem oříškovo-čokoládovými tóny.
  • Cibetková káva Gayo Highlands Kopi Luwak. Druh kávy známý po celém světě. Produkt zažívacího traktu cibetek, jenž pochází z pohoří Gayo Highlands na Sumatře, okouzlí sametovou chutí a podtóny sladkého karamelu, lískových oříšků a kakaa.
  • Elektrický mlýnek DeLonghi KG89. Kávomlýnek s noži vhodný pro pokročilé konzumenty, který představuje ideální kombinaci cena/výkon. Umožňuje totiž konzistentní mletí a navíc zachovává kávové aroma.
Sdílet příspěvek:

Diskuze k článku

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*