Přírodní výtažky a bylinky pro ústní hygienu

Máme pro vás tip v oblasti přírodní ústní hygieny bez chemie. Řada BIOMED® od značky SPLAT kombinuje léčivou sílu bylin a nejoblíbenější přírodní produkty jako je kokos, červené hroznové víno, citrusy, med, cedrové dřevo, černé uhlí nebo mořské řasy. Každý z produktů obsahuje dvanáct aktivních ingrediencí.

Všechny zubní pasty BIOMED® jsou určeny pro dokonalé odstranění zubního povlaku, ochranu proti zubnímu kazu, remineralizaci zubní skloviny, snížení citlivosti zubů, péči o dásně a dlouhotrvající svěží dech. Účinnost produktů BIOMED® byla prokázána studiemi v certifikovaných laboratořích ve Švýcarsku. Více než polovina BIOMED® výrobků je určena i pro vegany.

BIOMED® nepoužívá k bělení zubů uhličitan vápenatý, který obrušuje zubní sklovinu a zvyšuje citlivost zubů. Nenajdete zde ani antibakteriální činidla chlorhexidin nebo triklosan nebo SLES/SLS. Všechny výrobky BIOMED® jsou bez fluoridu, jehož účinek spolehlivě nahrazuje hydroxyapatit vápníku, který je základní stavební složkou zubní skloviny.

Vyberte si svou oblíbenou příchuť

Kokos: BIOMED® Superwhite

Přírodní zubní pasta s kokosovým olejem šetrně bělí a posiluje citlivou zubní sklovinu. Kombinace kokosového oleje a výtažků ze skořice je šetrná k dásním a pasta má díky ní jedinečnou příjemnou chuť. Výtažky z papáji a ananasu zase odstraňují plak a šetrně leští sklovinu. Pro zklidnění dásní jsou přidány extrakty z jitrocele a listů břízy. Je vhodná i pro vegany. Složení obsahuje hydroxyapatit vápníku a l-arginin, které remineralizují a posilují zubní sklovinu.

Přírodní výtažky a bylinky pro ústní hygienu

Mořské řasy: BIOMED® Calcimax

Komplex extraktů z hlubinných mořských řas (laminaria, fucus, spirulina) a růžového jílu udržuje zdravé dásně. Obsažený hydroxyapatit vápníku a l-arginin posilují a obnovují zubní sklovinu a snižují citlivost zubů. Extrakty z jitrocele a listů břízy zklidňují dásně a poskytují šetrný čisticí efekt. Vhodné pro vegany.

Přírodní výtažky a bylinky pro ústní hygienu

Med: BIOMED® Propoline

Zubní pasta BIOMED® Propoline obsahuje esenciální oleje medu manuka, dále obsahuje extrakty z citronu a tymiánu, které udržují svěží dech. V jejím složení najdete také extrakty z jitrocele, listů břízy a propolisu, které pomáhají zklidňovat dásně. Hydroxyapatit vápníku posiluje a obnovuje zubní sklovinu a efektivně chrání před vznikem zubního kazu.

Přírodní výtažky a bylinky pro ústní hygienu

Citrusy: BIOMED® Citrus Fresh

Esenciální oleje z grepu, mandarinky, citrónu a máty poskytují svěžest a dodávají klid tělu i duši. Výtažky ze psyllia, listů břízy a jalovce zajištují protizánětlivý účinek. Výtažek z ananasu bromelain štěpí bílkovinový povlak na zubech a zjednodušuje jeho odstranění. Citrusová svěžest, ochrana dásní a posílení skloviny jsou jejími hlavními benefity. 

Přírodní výtažky a bylinky pro ústní hygienu

Hroznové víno: BIOMED® SENSITIVE

Hlavním účinkem přírodní zubní pasty s výtažkem z červeného hroznového vína je snížení citlivosti zubů a posílení zubní skloviny. Obsahuje hydroxyapatit vápníku a l-arginin, které posilují a obnovují zubní sklovinu a snižují citlivost zubů. Svůj díl zde hrají také extrakty z jitrocele, listů břízy a dubové kůry, které zklidňují dásně a poskytují jemný čisticí efekt.

Přírodní výtažky a bylinky pro ústní hygienu

Cedrové dřevo: BIOMED® Biocomplex

Pokud milujete vůni cedrového dřeva vyzkoušejte pastu s přírodními esenciálními oleji z cedru, šalvěje, eukalyptu a rozmarýnu, které udržují zdravé dásně a potěší svou fascinující přírodní vůní. Obsažené výtažky z jitrocele a listů břízy zklidňují dásně a hydroxyapatit vápníku posiluje a obnovuje zubní sklovinu a snižuje citlivost zubů. Tato zubní pasta je z 98 % přírodní a je vhodná i pro vegany.

Přírodní výtažky a bylinky pro ústní hygienu

Černé uhlí: BIOMED® Charcoal

Černá pasta je hit posledních let. Bestseller Charcoal účinně zesvětluje, bělí a posiluje zuby. Obsahuje hned tři typy přírodního uhlí (bambusové, aktivní, dřevěné) a extrakt bromelain z ananasu, který šetrně čistí zuby a odstraňuje zubní plak. Citrát zinečnatý poskytuje svěží dech. Extrakty z jitrocele a listů břízy udržují zdravé dásně. Vhodná i pro vegany.

Přírodní výtažky a bylinky pro ústní hygienu


Sdílet příspěvek:

2 komentáře

  1. Zkoušela jsem tu s kokosovou a je famozní. Krásně zuby leští a čistí a ta chuť je jak piňa colada. Nejlepší je to v kombinaci s tou superwhite ustni vodou. Mám pocit jak na dovolené 🙂
    Miluju kokosový olej a jeho blahodárné účinky. Nejsem nakloněna oil pulling z ekologického pohledu (tuhnoucí tuky v kanalizaci) a toto je super náhrada. Díky za ni.

  2. S touto značkou jsem fakt už dlouho spokojená. Pokaždé zkouším jinou příchuť a moje favoritka je jednoznačně citrusová a kokosová superwhite. I manžel si je fakt pochvaluje a zubař taky spokojen, kazy nemáme 🙂

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*