Soutěž o vánoční papíry od firmy GIFTISIMO (Ukončeno)

Soutěž platí do 14.12.2016

Zapojte se do soutěže o luxusní vánoční papíry od firmy GIFTISIMO od 26.11. do 14.12.. Vánoce jsou tou nejlepší příležitostí, jak svým blízkým předat elegantně a slavnostně zabalený dárek. Předem promyšlený obsah a perfektně zabalené vánoční dárky pro vaši rodinu a přátele prozradí, že vám na nich opravdu záleží.

Pokud nejste příznivcem vlastnoručně zabalených dárků, vyzkoušejte prvotřídní balící služby na pobočkách Giftisimo tak velký výběr dárkových tašek, krabic, papíru, stuh jste jistě dlouho neviděli.

Termín soutěže: 26.11 do 14.12.

Po vyhlášení výsledků a kontaktování výherců vánoční papír odesíláme ihned 15.12.

Soutěž o vánoční papíry od firmy GIFTISIMO (Ukončeno)

1. cena: 3 luxusní vánoční papíry x 5 archů v celkové hodnotě 1320 Kč.

2. cena: 1 luxusní vánoční papír x 5 archů v celkové hodnotě 440 Kč.

Kompletní nabídku vánočních papírů najdete na giftishop.cz.

Soutěž o vánoční papíry od firmy GIFTISIMO (Ukončeno)Soutěž o vánoční papíry od firmy GIFTISIMO (Ukončeno)Soutěž o vánoční papíry od firmy GIFTISIMO (Ukončeno)Soutěž o vánoční papíry od firmy GIFTISIMO (Ukončeno)

Jak se zapojit do této soutěže? je to jednoduché pošlete nám váš přesný tip na váhu v gramech této krásné menší dýně hokaido, nejbližší dva tipy vyhrávají vánoční balící papír! Své tipy posílejte do formuláře níže. Uznatelný formát je například následující 540 g, 1240 g malá nápověda 1 kg = 1000 gramů :).

Soutěž o vánoční papíry od firmy GIFTISIMO (Ukončeno)

Výsledky:

Odpověď na vítěznou otázku je 952 gramů, výherci byli již kontaktováni, těšíme se také na fotky jejich dárečků v nových vánočních papírech.

1. místo Petra K. email 73P…[email protected] tip: 940 gramů

2. místo Andrea K. email and…[email protected] tip: 980 gramů

dyne

[wpforms id=“677″]

Všeobecná ustanovení soutěže:

Pořadatel: Pořadatelem a koordinátorem soutěže je portál Bylinkovo.cz se sídlem Praha 9, IČO: 76623343 (dále jen „Pořadatel„).

  1. Každý Účastník se může zaregistrovat jenom jedenkrát v průběhu doby platnosti soutěže.
  2. Účastník bude o případném získání Výhry informován elektronickou emailovou zprávou na e-mailovou adresu, kterou uvedl ve formuláři.
  3. Ze soutěže jsou vyloučeny osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k pořadateli či ke společnostem podílejícím se na zajištění této soutěže.
  4. Ze soutěže jsou vyloučeni všichni Účastníci, kteří jakýmkoliv způsobem nevyhoví těmto Pravidlům nebo je poruší. Pořadatel je dále oprávněn rozhodnout o vyloučení všech Účastníků, u nichž je dáno důvodné podezření, že v soutěží uplatňují nekalé, podvodné nebo nečestné praktiky. Vyloučením ze soutěže ztrácí Účastník nárok na předání Výhry, a to bez náhrady.
  5. Emailové adresy budou využity pouze pro potřeby portálu Bylinkovo.cz – ne pro třetí strany.

 

 

Sdílet příspěvek:

Diskuze k článku

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*