Soutěž o nejkrásnější fotku s GIFTISIMO

Vzhledem k velkému zájmu o rýmovník, včetně zasílání moc pěkných fotek vašich rýmovníků na naše stránky na Facebooku jsme se rozhodli uspořádat pro vás soutěž.

Zapojte se do soutěže o nejoblíbenější fotku rýmovníku s možností vyhrát exkluzivní balíček kosmetiky Douglas ve stylovém balení od firmy GIFTISIMO a balící papíry také od firmy GIFTISIMO, soutěž probíhá od 18.9. do 10.10. 2017.

Výsledky:

První místo paní Olga: exkluzivní balíček kosmetiky Douglas ve stylovém balení od firmy GIFTISIMO + 1x 10 archů luxusního papíru GIFTISIMOSoutěž o nejkrásnější fotku s GIFTISIMO

Druhé místo paní Mirka: exkluzivní balíček kosmetiky Douglas ve stylovém balení od firmy GIFTISIMO + 1x 10 archů luxusního papíru GIFTISIMO

Soutěž o nejkrásnější fotku s GIFTISIMO

Třetí místo paní Jitka: 1x 10 archů balícího papíru GIFTISIMO

Soutěž o nejkrásnější fotku s GIFTISIMO

Soutěž podrobněji:

Termín: 18.9. do 10.10. 2017 (do 20:00)

Hlavní výhry:

1. cena a 2.cena: exkluzivní balíček kosmetiky Douglas ve stylovém balení od firmy GIFTISIMO + 1x 10 archů luxusního papíru GIFTISIMO vše v celkové hodnotě 1400 Kč.

3. cena: 1x 10 archů balícího papíru GIFTISIMO v hodnotě 890 Kč.

Podmínky soutěže:

Na našem Facebook profilu, v diskuzi pod příspěvkem s touto soutěží vložte fotku vašeho rýmovníku, první tři příspěvky, které budou mít nasbírán největší počet ,,to se mi líbí,, získávají hlavní cenu. Vítěz bude vyhlášen 10.10. ve 20:00.

Facebook profil: https://www.facebook.com/bylinkovo.cz/

Soutěž o nejkrásnější fotku s GIFTISIMO

Soutěž o nejkrásnější fotku s GIFTISIMO

Soutěž o nejkrásnější fotku s GIFTISIMO

 

 

 

 

 

 

 

 

Ať již blížící se Vánoce nebo svátek či narozeniny vašich blízkých osob jsou příležitostí pro elegantně a slavnostně zabalený dárek. Předem promyšlený obsah a perfektně zabalené dárky pro vaši rodinu a přátele prozradí, že vám na nich opravdu záleží.

Pokud nejste příznivcem vlastnoručního balení dárků, vyzkoušejte prvotřídní balící služby na pobočkách Giftisimo kde najdete také velký výběr dárkových tašek, krabic, papíru, stuh – vše ve skvělé kvalitě!

Poděkování patří firmy GIFTISIMO za věnování výher do této soutěže. Pokud vás zajímá nabídka této firmy, tak kompletní nabídku vánočních a balících papírů a ostatního sortimentu najdete na giftishop.cz. Pozn.: v naší soutěži můžete vyhrát výše uvedené typy balících papírů.

Soutěž o nejkrásnější fotku s GIFTISIMO

Všeobecná ustanovení soutěže:

Pořadatel: Pořadatelem a koordinátorem soutěže je portál Bylinkovo.cz se sídlem Praha 10, firmy Fiko Media s.r.o., IČO: 063 59 353 (dále jen „Pořadatel„).

  1. Každý Účastník se může zapojit do soutěže pouze na Facebook.com s vlastní fotkou rýmovníku.
  2. Účastník bude o případném získání Výhry informován v příspěvků soutěže na FB a také osobní zprávou na FB.
  3. Ze soutěže jsou vyloučeny osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k pořadateli či ke společnostem podílejícím se na zajištění této soutěže.
  4. Ze soutěže jsou vyloučeni všichni Účastníci, kteří jakýmkoliv způsobem nevyhoví těmto Pravidlům nebo je poruší. Pořadatel je dále oprávněn rozhodnout o vyloučení všech Účastníků, u nichž je dáno důvodné podezření, že v soutěží uplatňují nekalé, podvodné nebo nečestné praktiky. Vyloučením ze soutěže ztrácí Účastník nárok na předání Výhry, a to bez náhrady.
  5. Účastí v soutěži souhlasíte s poskytnutím fotek provozovateli soutěže pro využití na portálu Bylinkovo.cz.

 

 

Sdílet příspěvek:

Diskuze k článku

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*